Świat wg. Kazia.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Totalnie zafelisty pokój totalnie zafelistego mnie, like totally~

Go down

Totalnie zafelisty pokój totalnie zafelistego mnie, like totally~ Empty Totalnie zafelisty pokój totalnie zafelistego mnie, like totally~

Pisanie by Polska Nie Cze 02, 2013 7:50 pm

Ktoś powiedział kiedyś, że Polacy nie mają gustu, ale pokój Polski wskazuje na to, że jest jednak wręcz przeciwnie.
Pomieszczenie jest niewielkie, ale urządzone z szykiem i dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Z pewnością chłopak urządził go z NIEWIELKĄ pomocą Litwy.
Ściany są różowe, nie mogłoby być inaczej. Na jednej ze ścian znajduje się duże okno, które przyozdabia falbaniasta firanka z ładnego, lekkiego materiału o odcieniu nieco jaśniejszym niż ściany. Pod oknem natomiast znajduje się łóżko, dwuosobowe, nakryte różową narzutą, z mnóstwem różowych poduszek w poszewkach w różnych odcieniach i z różnymi nadrukami.
Obok łóżka jest biurko zrobione z jasnego drewna. Na nim stoi różowa lampka nocna.
Dalej można znaleźć szafy, w których bez wątpienia czai się milion różowych ubranek Pana Polski.
Nie zabrakło też futrzastego dywanu w kolorze nie innym jak różowy.
( Opis stworzony przez Londyn, za co bardzo jej dziękuję <3 )
Polska
Polska

Liczba postów : 2
Data rejestracji : 02/06/2013
Age : 30
Skąd : Warszawa.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach